informacje
 
 


Dyrektor szkoły

Beata Toczek

Zastępca dyrektora

Agnieszka Mołodowska

Język polski

Zuzanna Jakubowska-Grzęda, Beata Tabor, Ryszarda Wolska, Aleksandra Reczek-Tomczuk, Anna Fabin-Papaj

Matematyka

Anna Paplicka-Paniczak, Ewa Grodzka, Andrzej Szczęśniak

Informatyka / Technika

Aleksander Korczak, Agnieszka Mołodowska

Historia

Agnieszka Uruska, Kazimierz Bielawski

WOS, WDŻ

Dorota Kuleszewicz, Beata Toczek, Agnieszka Mołodowska

Plastyka i muzyka

Ryszarda Wolska, Dorota Kuleszewicz

Geografia

Małgorzata Żuchowska

Fizyka

Natalia Prask, Beata Kędroń

Chemia

Beata Gębura

Biologia

Agnieszka Froniewska

Język angielski

Wojciech Balik, Małgorzata Mojżesz-Budzikowska, Łukasz Tomczuk

Język niemiecki

Renata Morman, Daria Kiernicka, Jacek Pieliński

Język hiszpański

Angel Vega Guardia

Wychowanie Fizyczne

Robert Trojan, Piotr Wolski, Tomasz Pawlikowski, Bartosz Królikowski

Religia i etyka

ks. Krzysztof Ziętek, Małgorzata Długosz, Krzysztof Czerwiński, Aleksandra Reczek- Tomczuk, Urszula Janik

Zajęcia artystyczne

Beata Tabor

Pedagog, terapia pedagogiczna

Anna Młynarczyk, Krzysztof Ziętek

Zajęcia rewalidacyjne

Wioletta Barciś

Edukacja dla bezpieczeństwa

Kazimierz Bielawski

Podstawy prawa JST

Ryszarda Wolska

Przygotowanie obronne

Piotr Wolski

Biblioteka

Elżbieta Sielezin

Doradca zawodowy

Janusz Żukowski, Elżbieta Gotowała

 

Zaczynamy od kadry

Znajdziecie tu sporo informacji, startując od tego, co w Kalendarzu, przez Plan Lekcji, Ogłoszenia, spis Podręczników
i Programów, terminy
e-Rekrutacji,
o Rzeczniku Praw Ucznia po Zapisy.

A jeśli czegoś brakuje, dajcie znać.

Wychowawcy:


Klasy pierwsze:

  1. A.Agnieszka Froniewska

  2. B.Janusz Żukowski

  3. C.Kazimierz Bielawski

  4. D.Wojciech Balik


Klasy drugie:

  1. A.Anna Paplicka-Paniczak

  2. B.Małgorzata Żuchowska

  3. C.Łukasz Tomczuk

  4. D.Renata Morman


Klasy trzecie:

  1. A. Małgorzata Mojżesz-Budzikowska

  2. B. Beata Tabor

  3. C. Agnieszka Mołodowska

  4. D. Bartosz Królikowski

  5. E. Anna Młynarczyk

Kliknij obrazek poniżej, by wybrać:


GODZINY DYŻURÓW PEDAGOGA SZKOLNEGO ANNY MŁYNARCZYK W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8.00-12.00
Konsultacje dla uczniów: poniedziałek, czwartek  w godz. 12.00-13.30
Konsultacje dla rodziców: 14.09.2016, 18.10.2016, 20.12.2016, 07.02.2017, 11.04.2017, 16.05.2017- wtorek w godz. 16.00-17.00,15.11.2016, 10.01.2017, 28.03.2017, 06.06.2017r - wtorek w godz. 17.00-18.00
GODZINY DYŻURÓW PEDAGOGA SZKOLNEGO KRZYSZTOFA ZIĘTKA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK 12.00-16.00 PIĄTEK 12.00-15.00
Konsultacje dla rodziców w każdą środę w godz. 16.00-17.00